معرفی پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M28w

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M28w

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M28w

پرینتر اچ پی با قابلیت چندکاره می‌تواند نیازهای یک واحد سازمانی را برطرف کند. این پرینتر توانایی پرینت کردن ۱۸ برگه را در یک دقیقه داشته و توان ماهانه آن برابر با ۸۰۰۰ برگه است.

چاپ

تکنولوژی چاپ در پرینتر اچ پی LaserJet Pro M28w, از نوع لیزری میباشد و نوع چاپ هم در آن از نوع تک رنگ(سیاه و سفید) است و قادر است که در هر دقیقه ۱۹ برگ کاغذ A4 را به صورت یک رو و با رزولوشنی معادل با ۶۰۰*۶۰۰ dpi به چاپ برساند، پرینتر اچ پی ۲۸w قابلیت چاپ دوروی خود کار را ندارد و برای گرفتن چاپ به صورت دورو با آن باید به صورت دستی اقدام کنید.

مشخصات کپی

سرعت کپی با استفاده از چاپگر LaserJet Pro M28w برابر با ۱۹ برگ در هر دقیقه است که با رزولوشن ۶۰۰x400 dpi اسناد و تصاویر را با کیفیت مطلوب ارائه میدهد.تعداد کپی متوالی در این مدل ۹۹ کپی با بزرگنمایی ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد میباشد.

 

سرعت چاپ

LaserJet Pro M28w با سرعت ۱۹ برگ در دقیقه قادر است اسناد را پرینت و کپی کند. رزولوشن پرینتر ۶۰۰ در ۶۰۰ DPI و رزولوشن کپی آن ۶۰۰ در ۴۰۰ است. اسکن بصورت دستی انجام می شود و خبری از ADF (تغذیه اتوماتیک اسناد) نیست. دقت اسکن اسناد رنگی نیز ۶۰۰×۶۰۰ dpi است که برای یک پرینتر چند کاره کوچک، کافی بنظر می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما