سوالات متداول

فروش پرینتر اپسون R290
فروش پرینتر اپسون R290

از ما بپرسید
  سوالات شما
  _

  آیا شما سوالی دارید؟

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  آیا پودر پرینترهای لیزری سرطان زاست؟

  اگرچه تونر حاوی مواد سمی نیست، اما این مسئله، سرطان زا بودن پودر پرینترهای لیزری را نفی نمی کند. علاوه بر خطرات ناشی از ورود تونر به ریه ها، نفوذ ذرات پودر پرینتر لیزری به چشم بسیار حائز اهمیت است. دستورالعمل هایی وجود دارد مبنی بر این که در صورت برخورد این پودر با چشم یا سطح پوست، سریعا آنها را شستشو دهید

  چرا پرینتر نصفه پرینت می گیرد؟

  نصفه پرینت گرفتن یا پرینت نصف صفحه یکی از مشکلات رایج پرینترها است که دلایل مختلفی دارد. در این شرایط ممکن است کارتریج به درستی کار نکرده یا ایرادی داشته باشد. خرابی کارتریج مشکلاتی را در چاپ ایجاد می کند که یکی از آنها پرینت نصف صفحه است. حتی گاهی وجود یک خراش کوچک روی بدنه کارتریج یا درام و مگنت، کیفیت چاپ را به شدت مختل می کند. نحوه ی جاسازی کاغذ در سینی تغذیه هم اگر درست نباشد، ممکن است باعث چاپ محتوا به صورت نصفه روی برگه شود. حتی گاهی درایور قدیمی و آپدیت نشده هم چنین مشکلاتی را ایجاد می کند. در نهایت ممکن است تنظیمات چاپ در کامپیوتر یا لپ تاپی که از آن استفاده می کنید، به هم ریخته باشد.

  دلیل قاطی شدن رنگ ها در دستگاه کپی اچ پی چیست؟

  اگر با مشکل قاطی شدن رنگ ها در دستگاه کپی اچ پی مواجه شده اید و به دنبال منشا اصلی این مشکل می گردید، لازم است بدانید که بروز این مشکل دلایل متعددی دارد از بهم ریختن تنظیمات رنگ دستگاه کپی گرفته تا کثیف شدن دستگاه کپی اچ پی، بهم ریختن تنظیمات وضوح تصویر، پخش شدن اتفاقی جوهر روی برگه و … . ادامه این مطلب را دنبال کنید تا بیشتر با دلایل بهم ریختن رنگ در دستگاه کپی آشنا شوید و دلیل اصلی که موجب بروز چنین مشکلی در دستگاه کپی شما شده است را پیدا کرده و آن را رفع کنید.

  علت کمرنگ پرینت گرفتن پرینتر چیست؟

  چرا پرینتر کمرنگ پرینت می گیرد؟ اگر شما هم با چنین مشکلی در پرینتر اچ پی مواجه شده اید، لازم است بدانید که کمرنگ پرینت گرفتن پرینتر اچ پی دو علت اصلی دارد؛ به گونه ای که یا پرینتر خود را در حالت Economy Mode که موجب کاهش میزان مصرف تونر در کارتریج می شود قرار داده اید یا هنگام شارژ کارتریج این دستگاه از تونر یا جوهر بی کیفیت استفاده کرده اید. علاوه بر این اگر به تازگی یک کارتریج نو خریداری کرده اید و در پرینتر قرار داده اید، این احتمال وجود دارد که کارتریج شما به علت ارزان قیمت و بی کیفیت بودن موجب کمرنگ پرینت گرفتن پرینتر HP شود.

  خانه فروشگاهتماسارتباط با ما