درباره ما


تعمیر پرینتر اپسون با یک مفهوم ساده تأسیس شد: ارائه بهترین خدمات تعمیر  پرینتر های جوهر افشان اپسون  با قیمت پایین و گارانتی تعمیر  راه اندازی شده است.

تعمیر اپسون  یک  تعمیرگاه معتبر در  تعمیر انواع پرینتر های اپسون است  ما در زمینه تعمیر و فروش انواع پرینتر های جوهر افشان در تهران و ایران فعالیت می کنیم .

ما برای درک نیازهای شما و ارائه راه حل برای مشکلات در تعمیرات تخصصی پرینترهای اپسون  مستقیماً با مشتری سر و کار داریم. با استفاده از این مفهوم ما قادر هستیم شخصاً ، در تعمیرات تخصصی پرینتر ها برای افراد و شرکت ها را ارائه دهیم.
هدف ما این است که سریعترین و مطمئن ترین مرکز تعمیر در تهران و ایران باشیم. ما به داشتن تعمیراتی سریع و ارزان قیمت افتخار می کنیم.

.

برخی از خدماتی که ما ارائه می دهیم
بهترین تعمیر پرینتر را با گارانتی از ما بخواهید

home_betheme_singleportfolio1

<

برای رسیدن به بهترین کیفیت ...


کیفیتی که از پرینتر میخواهید را به ما بسپارید ، مطمئنا شما کیفیت واقعی عکس ها را خواهید یافت!


مراحل تعمیرات

تعمیرات تخصصی در مجموعه ما به صورت منظم و تخصصی انجام می شود
  • بررسی اولیه پرینتر
  • ارائه مشاوره به مشتریان برای رسیدن به بهترین کیفیت و کم هزینه ترین در تعمیر
  • تعوض و تعمیرات پرینتر ها در سریعترین زمان ممکن

پرینتر نوین، پیشگام در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های پرینتر لیزری و جوهر افشان، این افتخار را دارد که طی سالیان متمادی به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مطرح بوده باشد. این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برندهای HP, Canon و Epson جلب کند. محوریت و شعار اصلی پرینتر نوین «مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی» می باشد.
رضایت مشتریان مهم ترین دلیل استقبال آنان از پرینتر نوین بوده و نشان از اعتماد آن‌ها به این مجموعه دارد.
همیشه و همواره این مجموعه برای تعمیر دستگاه ها، از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده کرده و مشکلات دستگاه را بصورت صحیح تشخیص و تعمیر آن را با دقت و ظرافت بالا در اسرع وقت انجام داده است. ذکر این نکته ضروری است که متخصصین پرینتر نوین در بسیاری از موارد، قادر به رفع مشکلاتی هستند که اکثر مراکز آن را غیرقابل تعمیر می دانند.
عملکرد و ارائه خدمات مطلوب در حوزه ماشین‌های اداری، چاپگر، فکس و کارتریج طی ۲۰ سال اخیر، نشان از تجربه و تخصص حرفه ای این مجموعه دارد.

فروشگاه