کاغذ عکس گلاسه ۱۵۰g

کاغذ عکس 150 گرمی گلاسه

خرید کاغذ عکس ۱۵۰ گرمی گلاسه فروش کاغذ عکس ۱۵۰ گرمی گلاسه قیمت کاغذ عکس ۱۵۰ گرمی گلاسه


کاغذ عکس ۱۵۰ گرمی گلاسه

تعداد:۱۰۰برگ

سایز:A4

وزن:۱۵۰ گرم

ابعاد:۲۹۷×۲۱۰ میلی متر

 

کاغذ عکس 150 گرمی گلاسه

کاغذ عکس گلاسه ۱۵۰g چه نوع کاغذی است؟

کاغذ های عکاسی گلاسه، نوعی از کاغذ است که دارای روکش یا Coating که ژلاتینه است. سطح این کاغذ‌ بسیار صاف ا‌ست.این نوع از کاغذ چاپ،برای صنعت عکاسی و همین طور برای دیگر افراد شناخته شده است.شما میتوانید با پرینتر خانگی خود نیز کار کنید. بین  مصرف کنندگان‌ بسیار محبوب است.

کاغذ عکس گلاسه، به دلیل جنس روغنی خود ، توانای جذب رنگ ندارد و دیر خشک میشود نسبت به کاغذ های مات است.

شرکت بایتک با سابقه درخشان در تولید جوهر و کاغذ، محصولات متنوعی را در زمینه چاپ دیجیتال به بازار عرضه مینماید. کاغذ های چاپ عکس بایتک مناسب برای تمام پرینتر های جوهر افشان جهت چاپ عکس با کیفیت بالا در سایز های دلخواه شما.

مواد اولیه ساخت این نوع کاغذ از مواد طبیعی مثل سلولز است که الیاف سلولز را در آب قرار می دهند تا رطوبت کافی حالت خمیری و نرم پیدا کند و سپس بعد از خشک شدن الیاف رطوبت انرا میگیرند طوری که همه رشته های الیاف به یکدیگر متصل میشوند.اندازه کاغذ از نظر برش دارای استاندار های مختلفی است که یکی از این مهم ترین استاندارد ها از A0 که بزرگترین کاغذ موجود است شروع می شود و تا A6 که کوچکترین سایز کاغذ می باشد. کاغذ براق گلاسه مناسب برای چاپ و پوستر و عکس های تبلیغاتی می باشد. به همین دلیل نمی توانیم از کاغذ های معمولی برای چاپ پوستر و چاپ عکس استفاده کنیم برای همین از کاغذ های مخصوص چاپ پوستر و چاپ عکس که از کیفیت بالا و صخامت بالایی برخوردار است استفاده می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما